بسته های وکیل یار

سامانه و بسته وکیل  یار

موسسه حقوقی و داوری حامیان میزان عدالت در کلیه حوزه های معرفی شده از تجربه و رزومه قابل توجهی برخوردار است و در تمامی زمینه های فعالیت خود؛ دارای سازمان های تخصصی و دستورالعمل ها و شیوه نامه های حرفه ای میباشد که با اعتقاد و عمل به ( تخصص گرایی و خرد جمعی و پیگیری مستمر ) و پس از بررسی و مطالعه دقیق علمی و عملی بهترین راه حل قضایی و انتظامی و اجرایی را تدوین و مورد بهره برداری قرار میدهد.

موسسه حقوقی و داوری حامیان میزان عدالت به شماره ثبت ۳۹۵۷۱ و شناسه ملی ۱۴۰۰۶۱۵۳۲۷۴ پس از بررسی نظام های حقوقی در کشورهای پیشرفته و الگو گرفتن از موسسات حقوقی معتبر دنیا Law firm و با مشارکت و همفکری گروهی متخصص و صاحب نام و کارآزموده دادگستری و با بهره مندی از دست آوردهای نوین دانش مدیریت و بررسی نمونه های موجود در کشورهای توسعه یافته « با شعار تخصص گرایی» ؛ مدیریت هوشمند موسسه حقوقی و داوری حامیان میزان عدالت ، کیفیت مشاوره ها و پیگیری پرونده های شما ،با ارائه بسته های متنوع وکیل حامی در سه نوع متنوع برنز ، نقره و طلایی را تضمین می کند.

سامانه وکیل یار ، نام یک سیستم نرم‌افزاری در زمینه ارایه خدمات کامل حقوقی در زمینه های مختلف مدنی ، حقوق کیفری، خانواده ،ملکی ،ثبت احوال ،انحصار وراثت ، بیمه ، ثبت شرکت ،تنظیم قرادهای حقوقی داخلی و بین المللی ، ویزا و مهاجرت ....... است.        

سامانه و بسته وکیل یار یک فرصت است؛ هم برای مردم ایران و هم کسب و کارهای ایرانی، که همیشه از مشاوره وکلا و کارشناسان دادگستری خبره بهره مند شوند تا از ایجاد  چالش ها و مسایل حقوقی آتی جلوگیری شود  پس لازم بود راهی آسان، مطمئن و کم‌هزینه برای ورود مردم به دنیای مشاوره حقوقی با کیفیت بالا و قیمت مناسب  وجود داشته باشد. راه‌حل ما برای این مساله، سامانه و بسته وکیل یار بود. راهی برای آنکه در غنی شدن و افزایش کیفیت ارائه خدمات حقوقی به هموطنان عزیز ، نقشی داشته باشیم.